Thermo Épgép Kft. - Megbízhatóság • Innováció • Teljesítmény

Épületgépész szerelő

Szeretnél egy stabil hátterű cégnél hosszútávú, biztos munkalehetőséget? Fontos számodra az állandó jövedelem, a családias hangulat? Örülnél, ha olyan csapatban dolgozhatnál, ahol számít az ember?

Gyere hozzánk dolgozni!

Lakóépületek, irodák, közintézmények, ipari létesítmények teljeskörű épületgépészeti munkáinak kivitelezését, és karbantartását bízzuk Rád, felkészült vezetők támogatásával!

főbb feladatok, munkák:
  • Kiviteli tervekből, helyszíni adottságokból anyag- és munkaigény felmérése,
  • Tervekből való kivitelezés
    • az álláshoz tartozó elvárások:
      • Szakmában előforduló technológiák ismerete, szerelési gyakorlattal való rendelkezése
      • Általános gépészeti rendszerekben, és technológiában való ismeretek
      • Víz, csatorna, hűtés-fűtésszerelési szaktudás
      • Csapatban való munkavégzés képessége
      • Épületgépészetben szerzett munkatapasztalat
        • az állás betöltéséhez előnyt jelent:
          • Autogén hegesztési tudás
          • „B” kategóriás jogosítvány,
          • Csövek hegesztése nyomás alá bevonatos, és védőgázas technológiával szaktudása,
          • Technológiai csőszerelési ismeretek,
          • Klímaszerelési szaktudás,
          • Kék kártya,
          • Légtechnikai szerelési ismeretek
          • amit kínálunk:
            • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
            • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
            • Családias munkakörnyezet
            • Megbízható kereseti lehetőség
            • Szakmai fejlődési lehetőség
              • szükséges tapasztalat:
                • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
                  • munkavégzés helye:
                    • Budapest XX. kerület és projekt munkaterületek.
                      • jelentkezés módja:

                        Kérjük jelentkezésed a e-mail címre küldd. A jelentkezéshez szükséges az önéletrajz csatolása és a nettó havi fizetési igény megadása. Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni a "Épületgépész szerelő" jeligét.

                        A munkával kapcsolatban a +36 1 287 8532-as telefonszámon tudsz munkaidőben (8:00-tól 16:00 óráig) érdeklődni.