Főbb feladatok, munkák:

  • Elnyert kivitelezési ajánlatok feldolgozása
  • Kiviteli tervek műszaki ellenőrzése, ezek alapján anyagkimutatás összeállítása
  • Ár összehasonlító táblázatok készítése és kezelése
  • Kapcsolattartás a projektvezetőkkel és a beszállítókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Épületgépész mérnök végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office (Excel), AutoCad)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Épületgépészetben használt szoftverek ismerete (Winwatt)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Széleskörű szakmai tapasztalat megszerzésének lehetősége, a szakma fő sodrában dolgozó tapasztalt vezetőktől
  • Kiváló karrier lehetőség
  • Részvétel az aktuálisan futó legnagyobb épületgépészeti projektekben
  • Támogatjuk kollégáink tanulmányait
  • Stabil munkahely, oldott hangulatú, de komoly alapokon nyugvó, magyar tulajdonú szervezetben
  • Magas színvonalú munkaeszköz park, kellemes munkakörnyezet és rugalmas munkafeltételek
  • A vezetők és tulajdonosok által képviselt motiváló értékrend, ami vonzó partnerré teszi cégünket a piacon
  • Családbarát munkahely

Szükséges tapasztalat:

  • 5 év

A jelentkezéshez szükséges magyar nyelvű önéletrajzot a karrier@thermoepgep.hu e-mail címre várjuk.

A jelentkezés elküldésével a pályázó elismeri, hogy elolvasta a Thermo Épgép Kft. adatkezelési tájékoztatóját és hozzájárul adatainak kezeléséhez.